Preloader

Oferta dla niesprzedających na Amazon

Oferta skierowana jest do osób, które chcą zacząć sprzedawać na Amazon. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szereg możliwości, które upewnią Cię w słuszności Twojej decyzji.

Analiza potencjału produktu

Przesuń kursor na pole.

Ocenę potencjału sprzedażowego produktu na Amazon można z bardzo dużym prawdopodobieństwem przewidzieć. Do analizy wykorzystuje się profesjonalne narzędzia dostarczające dane niedostępne dla zwykłych użytkowników Amazon oraz doświadczenie zdobyte przez lata sprzedaży na Amazon.

Nie ryzykuj. Skorzystaj z naszej analizy!

Analiza konkurencji

Przesuń kursor na pole.

Wprowadzając produkt na Amazon możesz liczyć na dużo większe zainteresowanie produktem niż na polskim rynku. Większa liczba klientów jest związana również z dużo większą konkurencją.

Zastanawiałeś się jakie wady posiadają produkty konkurecji? Ile sprzedaży generuje Twój konkurent? – dostarczymy wszystkie niezbędne informacje do zaplanowania właściwej strategi sprzedaży!

Rejestracja konta Amazon

Przesuń kursor na pole.

Rejestracja konta na dowolnym portalu dostępnym w internecie jest bardzo prostym zadaniem. W przypadku Amazon, z uwagi na szereg zabezpieczeń proces jest bardzo ryzykowny i niejednokrotnie związany z zablokowaniem konta uniemożliwiającym korzystanie z serwisu.

Możesz zmniejszyć stres towaryszący rejestracji na portalu dzięki naszemu wsparciu w procesie.

Dostosowanie strategii

Przesuń kursor na pole.

Chciałbyś doświadczyć efektu kuli śnieżnej w przypadku sprzedaży Twoich produktów? W jaki sposób elastycznie modyfikować cenę aby przykuć jak największą uwagę klientów?

Na wszystkie te pytania jesteśmy w stanie odpowiedzieć i przygotować Cię odpowiednio do sprzedaży produktu. Zweryfikujemy strategię sprzedaży w oparciu o analizę danych i doświadczenie. Odnieś sukces razem z nami!

Tworzenie listingów

Przesuń kursor na pole.

Klienci dokonujący zakupów przez internet nie mają dostępnych wszystkich zmysłów ułatwiających zakup produktu. Na etapie tworzenia listingu jeden z kluczowych aspektów. Tworząc listingi korzystamy z analizy SEO, zapewniając największą widoczność produktów.

Jesteśmy gotowi, aby przygotować dla Ciebie profesjonalny listing. Z nami będziesz właściwie przygotowany do działania na Amazon!

Kampanie reklamowe

Przesuń kursor na pole.

Dotarcie do jak największej liczby klientów to gwarancja sukcesu. Dzięki „szytym na miarę” kampaniom reklamowym na Amazon zwiększymy widoczność Twojego produktu i zapewnimy zwiększenie sprzedaży.

Zaplanujemy zwiększenie Twojej rozpoznawalności, dzięki czemu zwiększysz sprzedaż i obroty na Amazon. Jesteśmy gotowi na Twój sukces!

Obsługa konta Amazon

Przesuń kursor na pole.

Twoje konto traktujemy jak własną firmę, analizując statystyki odpowiadając na pytania i tworząc strategie sprzedaży. Pod pojęciem obsługa konta rozumiemy szeroko pojętą komunikacje z klientami oraz Amazon.

Poziom naszej ingerencji w konto jesteśmy w stanie elastycznie dostosować. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my dopasujemy do Ciebie nasze rozwiązania.