Preloader

O nas

Od 10 lat zajmujemy się szeroko pojętym biznesem w internecie. Przechodziliśmy przez wszystkie dostępne modele sprzedażowe na większości dostępnych platform.

W 2016 roku założyliśmy nieunikniony koniec polskich platform sprzedażowych.

Na przełomie 2016 i 2017 r. odkryliśmy Amazon. Nasze początki były bardzo chaotyczne, głównie przez nieznajomość mechanik jakimi rządzi się portal. Doświadczenia jakie wynieśliśmy z innych platform zupełnie nie pasowały do Amazon.

2019 roku był dla nas przełomowy.  Doszliśmy do wniosku, że nie chcemy być już tylko sprzedawcami. Chcemy szerzyć wiedzę i doświadczenie nabyte przez 10 lat działalności w internecie. Postanowiliśmy założyć portal który będzie gromadził informacje, dobre praktyki oraz doświadczenie w zakresie Amazon oraz E-commerce.

W odpowiedzi na pytania i potrzeby osób, którym pomogliśmy stawiamy kolejny krok w naszej karierze – tworzymy Amazon Geeks firmę, której zadaniem jest ułatwienie korzystania z Amazon dla zwykłych użytkowników.

Kompleksowa obsługa od A-Z, indywidualne podejście oraz kreatywność szybko zostają docenione przez klientów.

Amazon Geeks to nasz nowy  i najważniejszy projekt. Poznaj nas bliżej:

Paweł Polan

CO-FOUNDER

Od 10 lat zajmuję się handlem z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów sprzedaży. Pasjonuje się marketingiem, w szczególności wpływem nowoczesnych form przekazu na klientów.

Krystian Mikołajczyk

CO-FOUNDER

Branża IT i technologia to mój chleb powszedni. Moją wiedzę w temacie e-commerce poprzedza 7 letnie doświadczenie.  Realizowałem projekty  w różnych modelach biznesowych. Od kilku lat pogłębiam wiedzę w zakresie nowoczesnych form sprzedaży.