Preloader

Oferta dla niesprzedających na Amazon

Oferta skierowana jest do osób, które sprzedają na Amazon. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy szereg możliwości, które usprawnią Twoją sprzedaż

Kampanie reklamowe

Przesuń kursor na pole.

Dotarcie do jak największej liczby klientów to gwarancja sukcesu. Dzięki „szytym na miarę” kampaniom reklamowym na Amazon zwiększymy widoczność Twojego produktu i zapewnimy zwiększenie sprzedaży.

Zaplanujemy zwiększenie Twojej rozpoznawalności, dzięki czemu zwiększysz sprzedaż i obroty na Amazon. Jesteśmy gotowi na Twój sukces!

Obsługą kont na portalach społecznościowych

Przesuń kursor na pole.

Właściwe zarządzanie kontem na portalach społecznościowych może przynieść równie duże korzyści co prowadzenie kampanii marketingowych. Dzięki doświadczeniu w tworzeniu chwytliwych treści jesteśmy w stanie zwiększyć zasięg Twoich postów.

Skorzystaj z katalizatora Twojej sprzedaży. Oddaj zarządzanie mediami społecznościowymi w nasze ręce.

Tłumaczenia z wykorzystaniem SEO

Przesuń kursor na pole.

Wykorzystanie SEO zgodne z algorytmami Amazon to klucz do zwiększenia naszej docieralności do klientów. Przy analizie SEO wykorzystujemy profesjonalne narzędzia umożliwiające tworzenie treści zoptymalizowanych pod konkretny rynek.

Możemy przygotować dla Ciebie profesjonalne treści, które będą tworzone przez native speakerów. Skorzystaj z naszej oferty.

Zdjęcia produktowe

Przesuń kursor na pole.

Czy wiesz, że zdjęcia są kluczem do sprzedaży produktu? To właśnie na podstawie właściwie dobranych zdjęć u klienta Tworzy się potrzeba posiadania przedmiotu, który chcesz sprzedać.

Przygotujemy dla Ciebie zdjęcia, które sprzedadzą Twój produkt. Twój sukces, jest naszym sukcesem!